PÄIKESEPRILLID

Päikeseprillid on meie optikapoodi samuti hoolikalt valitud, et klaasid oleksid kvaliteetsed ja prilliraam samuti.

Enamus päikeseprilliraame meie valikus on sellised, kuhu on võimalik vahetada ka optilised klaasid vastavalt kliendi silmadele, et teha võimalikuks päikeseprillid ka prillikandjale. Suures osas meisterdamegi optilisi päikeseprille nii päikeseprilliraamidesse kui ta tavalistesse raamidesse.

Päikeseklaaside valikus on väga palju erinevaid värve ja värvilahendusi, pinnakatteid kõvapinnast kuni värviliste peegelpindadeni. Inimeste värvi eelistused on väga erinevad nii, et tasub tulla ise proovima millised värvid sobivad just sinu eelistuste ja vajadustega ning meeldivad ka sinu nägemismeelele. Kõik päikeseklaasid on UV-kaitsega ning valikus on ka polariseeritud ning fotokroomseid prilliklaase erinevates värvides.

päikeseprillid ka optiliste prillide peale

VALI PRILLIKANDJANA OPTILISED PÄIKESEPRILLID, ET:

  • silmad oleks kaitstud
  • vältida päikese käes kissitamist
  • näeks kaugele hästi
  • saaks rannas raamatut lugeda
  • lihtsalt ilusate prillidega rabav välja näha

Kui oled aktiivne ja teed sporti, siis spordiprillidesse saab ka panna optilisi prilliklaase, nii tavalisi kui ka värvilisi, ereda päikese kaitseks ning sombuse ilmaga kontrasti parandamiseks.

Aitame sul leida just selle prilliraami, mis sobib ideaalselt sinu individuaalse stiili ja maitsega. Tule külla päikeseprille valima meie Tallinna südalinnas asuvasse optikasalongi.

OLE ISIKUPÄRANE

Vaata ka tehtud prillide galeriist, milliseid päikeseprille meie #maailmaparimadkliendid on omale valinud.

ÜLES